Prenájom priestorov NC HRON

Podnikajte  v NC HRON

Ponuka priestorov na prenájom  

Lokalita  

Nákupné centrum Hron je obchodné centrum lokálneho charakteru situované v mestskej časti Podunajské Biskupice v Bratislave. Jeho poloha sa ukázala ako veľmi výhodná, kedže sa nachádza v spádovej oblasti zahŕňajúcej už spomínané Podunajské Biskupice, Dolné Hony, Vrakuňu a okolité dediny ako Most pri Bratislave, Studené, Malinovo, Dunajská Lužná, Rovinka.  


Charakteristika  

Na prízemí nákupného centra sa nachádza Tesco Hypermarket o rozlohe vyše 6 000 m2. V suteréne sa nachádza najväčšia herňa v Bratislave, v ktorej sa pravidelne usporadúvajú aj medzinárodné pokrové turnaje. Obchodná galéria na poschodí ponúka širokú škálu obchodov a služieb - lekáreň, parfumériu, banku, predajňu kvetov či kaderníctvo, opravu obuvi, kľúčovú službu a ďalších 30 predajní.


Momentálne sú v ponuke dva obchodné priestory na prvom poschodí s výmerou 58,53 m2 a 18 m2. Ide o zariadené priestory pripravené ihneď k nasťahovaniu a používaniu. Celkový nájom sa skladá z troch hlavných položiek – nájom za priestor, poplatky za služby a marketingový poplatok. Propagácia nákupného centra v lokalite je vysoko profesionálna a zahŕňa pravidelné pestré programy pre návštevníkov, distribúciu letákov o aktuálnych akciách nájomcov do schránok spádovej oblasti, billboardy a reklamu v rádiu a iných médiach.

Špecifikácie  

  • Možnosť prenájmu jednotiek od 55 m2
  • Zariadené priestory pripravené ihneď k nasťahovaniu
  • Parkovanie pred NC HRON – 231 parkovacích miest
  • Hypermarket Tesco na prízemí nákupného centra
  • Obsiahle marketingové aktivity
  • Zabezpečenie objektu 24/7

Kontakt


Otváracie hodiny

Hypermarket TESCO

Po - Ne

06:00 - 22:00 hod

Nákupná galéria

Po - Ne

09:00 - 21:00 hod

Ako sa k nám dostať

Nákupné centrum Hron

Dudvážska 5

Bratislava - Podunajské Biskupice

Dostupnosť MHD

autobus 75, 78, 79, 67

trolejbus 201, 202

nočný spoj N72