V našich prevádzkach vám na počkanie poskytneme rýchly servis hodín všetkých značiek, a to najmä výmenu batérií, test vodotesnosti pomocou najmodernejšieho digitálneho prístroja značky Witchi, úpravu kovových náramkov, výmenu remienkov, čistenie remienkov ultrazvukom, osadenie vypadnutých kamienkov a rôzne iné drobné opravy.

Ostatné opravy od vás radi prevezmeme a vybavíme v čo najkratšom čase. Ide najmä o výmeny sklíčok, výmenu tesnení, opravy a výmeny quartzových strojčekov, brúsenie a leštenie kovových náramkov, nasadenie ručičiek, lepenie indexov na číselník a iné. Vezmite prosím na vedomie, že práca s jemnou mechanikou si vyžaduje kľud a čas, je preto prirodzené, že niektoré opravy nie je možné vybaviť obratom. Práca chvatná – málo platná.

Disponujeme nielen profesionálnym vybavením svetoznámych značiek, ale aj odborným a citlivým prístupom k vašim hodinkám a snahou spraviť maximum pre spokojnosť zákazníka.

Naša prevádzka bola úmyselne navrhnutá tak, aby mali klienti možnosť sledovať prácu hodinára, čím len potvrdzujeme svoju profesionalitu a pro-klientský prístup.